Barbier voor baarden in Zuid-Holland

175 barbiers in Zuid-Holland noemen baarden in hun eigen gegevens, verspreid over 30 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Barbier trimt een volle baard

Plaatsen in Zuid-Holland

Barbiers voor baarden per plaats

Rotterdam 40

SchoremNieuwe Binnenweg 1040102410309
Tight TightOostzeedijk 352C0107852868
The DowntownSchiedamsedijk 65A0102364338
Sham1e Pijnackerstraat 145A0685076012
Barbershop AlexandriumGrote Beer 19G0107851887
Qs barbershop RotterdamJonker Fransstraat 122A0616762668
Mudly's Barbershop200-B, Nieuwe Binnenweg 200C0102449523
4MEN BarbershopGoudsesingel 1010103140840
Jfreshcobar Tattoo & BarberEmmy van Leersumhof 80630368100
Barbershop SchaarsSchiedamseweg 91A0611955388
Amro StylePeppelweg 76A0686494111
Maison Des Deux BarbersNieuwe Binnenweg 4640638542239
New YorkKoninginnenhoofd 10104853196
The Barber ParlourVijverhofstraat 340108480685
Barbace BarbershopNieuwe Binnenweg 89B0108411983
The brothers barber & shopNieuwe Binnenweg 213A0684034965
Tjers BarbershopChris Lebeauhof 4a0649969735
Barbershop OudedijkOudedijk 194B0102035326
Barbershop Niel'sVan Oldenbarneveltplaats 4480642030791
Chop Street '97 BarbershopHoogstraat 53A0687028089
Proper Grooming Company / @Breath of Fresh HairBurgemeester Meineszplein 12B0618506676
Aziz Barbershop - RotterdamRosier Faassenstraat 8B0683051117
Fabian GarciaFrits Ruysstraat 22D0634982401
Happy BarberSlaak 1340648559005
ROACHZaagmolendrift 6D0644833007
Barbershop BladesKatendrechtse Lagedijk 465 A0613357997
Nikolaas Barbershop RotterdamKleiweg 103b0624731622
TJ Wolf CutssVlambloem 1650624563752
Ruben TopStylist & Barber RotterdamVissteeg 20684159776
Selim the barberHellevoetstraat 490611600231
Jimmy the barberBenno Premselastraat 300103216269
Hamak barbershopDordtselaan 910684430990
Barbershop Number OneSiciliëboulevard 2300626665266
Unique Trends BarbershopGerrit van de Lindestraat 24A0627320822
Barberella by BrittKleiweg 1060654616351
BARBER NELISZwaanshals 276B
The Realest Barbers RotterdamWestblaak 159
Rotterdam Icon BarbershopZwart Janstraat 31A0653382199
The Hair QuartersStokviswater 140622108410
Royce barbershopVissteeg 20623573127

Den Haag 35

Barber Max BarbershopBadhuisstraat 650616514463
Only1Barbershop Denhaag Only1Barbers Denhaag Barber Denhaag Barbier Denhaag Only1Kapper Scheveningen en Den HaagBosschestraat 610614822838
Barbershop Den Haag | Beyond Male GroomingTheresiastraat 3120704062177
MAISON | The Barber in my zoneJohanna Westerdijkplein 690702131200
Moderne Barber Shop By SteveLaan van Wateringse Veld 6670681506853
Fast Fade BarberStationsweg 430685093252
The Grand BarberEscamplaan 2910618315205
True Gents BarbershopJavastraat 2210636068912
ALI N BarbershopJan van der Heijdenstraat 390618788222
International BarbershopWeimarstraat 2520704069474
Elegant The BarberRijswijkseweg 1990702130910
Mert BarbershopWeimarstraat 1330685086621
Marmoset Studio - BarbershopSchoolstraat 260642474200
Barbershop ErivanPrinsegracht 1180648307595
Barber Den Haag | Mr Sam BarbershopKeizerstraat 470624964613
Ap's BarbershopKorte Houtstraat 14 A0703615777
Kapsalon & Barbershop BenoordenhoutVan Hoytemastraat 320704448402
Barber Joe HairstudioLoosduinseweg 9850620201055
Gentlemen's Quarter by MesutWillem de Zwijgerlaan 640702250956
Barbershop LeidschenveenVrouw Avenweg 7120649150023
Barbershop Amigos Den HaagFultonstraat 10687954299
Barber MounirLaan van Wateringse Veld 1220703220246
The Night Barber Studio (Den Haag)Anna Paulownaplein 20628400808
A star barberWeimarstraat 57A0685824464
Barber SjoerJavastraat 1260643212345
Barbershop TalixHengelolaan 1770639078047
JP BarberDeltapromenade 2950616154569
Barbershop Midnight ClippersSpui 2630681584396
The River BarbershopPletterijkade 8a0643403812
Sanctuary7 men's stylists / BarbershopPapestraat 7
Studio 85 | barbersValeriusstraat 85
MOMO BarbershopPiet Heinstraat 57
Barbershop Ypenburg centrum kapper ( Knippen - Scheren -baard -Overloop - taperfade - Wax & Gel )Oude Kustlijn 113
barberbrothersHeelsumstraat 1040703457811
Barbershop ÇavaHoge Zand 112

Schiedam 6

SlickBroersvest 790648915121
Yas BarbershopSingel 228A0634150239
Siber BarbershopHoogstraat 1330657756667
Royal fadeHoogstraat 1590687885080
Grounded barberBachplein 397
SchiedamMonseigneur Nolenslaan0102231442

Maassluis 2

BarbershopLange Boonestraat 320618593216
Barbershop UppercutNoordvliet Noordzijde 230616043660

Reeuwijk 1

RoVe BarbershopVan Staverenstraat 39B0642265697

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Baard trimmen in andere provincies