Barbier voor baarden in Noord-Holland

156 barbiers in Noord-Holland noemen baarden in hun eigen gegevens, verspreid over 38 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Barbier trimt een volle baard

Plaatsen in Noord-Holland

Barbiers voor baarden per plaats

Amsterdam 55

City Center Barbershop & Hair SalonStationsplein 41M0646308882
Empire Barbershop AmsterdamNassaukade 1640647717111
Barbershop Mensplace AmsterdamDe Clercqstraat 1000648055136
Top Tier BarbershopHeemstedestraat 3H0657104608
POREM Barbershop - JordaanNieuwe Willemsstraat 140207864326
Barbershop Bos en Lommer _ Kapper & Barber AmsterdamGrianestraat 1A0203584776
Barbershop Overtoom _ Barber & Kapper AmsterdamOvertoom 4600634160233
Prime Barbershop - Amsterdam CentrumNieuwendijk 850642825105
Gentlemen's Barbershop, AmsterdamKinkerstraat 40207894211
Meester CutOostenburgergracht 61h0640537888
Classic Cut BarbershopOudemanhuispoort 1A0684322992
AerlRijnstraat 70 H0643901081
BRUHN BarbershopAlbert Cuypstraat 156E0203701751
BarbershophardiHoofddorpweg 19 H0646605234
Djam barberFerdinand Bolstraat 1600207864421
Pro Barber AmsterdamWaterlooplein 310624791400
Barbershop JordaanEerste Looiersdwarsstraat 2-10642904018
The Legends RoomHerenstraat0614936286
Barbershop Hair StarAdmiralengracht 2440657790856
Vitti BarberiaDe Clercqstraat 200686261299
HIS Amsterdam Premium Barbershop & ScheerwinkelUtrechtsedwarsstraat 860204211040
MENSPIRE DE PIJP AmsterdamGerard Douplein 12097010253724
Rogue Razor BarbershopMauritskade 112 H0208453778
Hair Circle StudioBilderdijkstraat 770641705302
Friends BarbershopBeukenplein 200620454666
Teffo BarbershopRijnstraat 1250207700098
Van de Hare Amsterdam BarbersSingel 2740206242089
POREM Barbershop - DamsquareRaadhuisstraat 120618499323
Old west barbershopBaarsjesweg 280 H0643297599
Jimmy's KapsalonPretoriusstraat 66A0639243505
Alpha Coiffures HerenkapperRuyschstraat 13 a0206946667
ASMIE BARBER SHOPOvertoom 226HS0202390160
Amsterdamsche BarbierGeldersekade 76A0643262978
Barbershop AlanWoestduinstraat 120636000337
By EknarinBilderdijkstraat 770641724603
Zammy Tailored Edge: Barbershop & Men HairstylistTweede Anjeliersdwarsstraat 150642266392
Matrix SalonDe Clercqstraat 109H0686109903
Glammo Hair & CosmeticsMetrostation, Waterlooplein 60204208760
Cooper Bjorkelund BarberingAmstel 1880630869023
Barbershop 1059Aalsmeerweg 53h0638157520
QutB Amsterdam / Barbershop & SalonHaarlemmerplein 90630249705
Can The BarberBaarsjesweg 280h0638379017
Studio del CaribeRijnstraat 42H0624648038
Barbershop LixusRijnstraat 2000207058168
Bigboyz Beautysalon Amsterdam | Kapper CliffHogevecht 52B0615646642
Chav de barberPieter Braaijweg 730683688532
The Organic BarberNieuwe Passeerdersstraat 10
The Wolf BarberDe Clercqstraat 48
Cutz By Travisinside Polycurios Store, Nieuwe Hoogstraat 29
Barbershop Imperial AmsterdamKinkerstraat 202h0627374779
Barbershop QlippersWillem Schoutenstraat 530646950140
BarberhoodElandsgracht 80c0683899167
Amsterdam Barber CompanyPrinsengracht 242H0634538331
RASO Italian Barber Culture - AmsterdamNieuwe Nieuwstraat 24H0642209782
Barbershop the ResetTaksteeg 5A0202447747

Amstelveen 4

Skills BarbershopAmsterdamseweg 5160684790320
Barbershop Just for MenBourgondischelaan 360206438682
Crown BarbersRembrandtweg 1390648327137
TinnablendsAmsterdamseweg 196

Uitgeest 2

Barbershop BitterPr. Beatrixlaan 250251294385
Franks BarbierswinkelPrins Bernhardstraat 35

Volendam 2

Barbershop Mo & MaW.J. Tuijnstraat 14A0685171198
The Box BarbersMercuriuslaan 32

Zwaag 1

Moody’s House of fadesDe Oude Veiling 2C

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Baard trimmen in andere provincies